• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Як повернути гроші за пробне ЗНО: інструкція Міносвіти

З 1 липня Міністерство освіти починає повертати гроші за участь у пробному зовнішньому тестуванні, яке через епідемію COVID-19 цього року проводили дистанційно

З 1 липня починається повернення грошей за участь у пробному ЗНО. Фото: УНІАН
З 1 липня починається повернення грошей за участь у пробному ЗНО. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти, передає "ДС".

Для отримання грошей потрібно мати будь-яку карту"Приватбанку, оформлену на учасника пробного ЗНО. Фінансовий телефон в банку повинен збігатися з телефоном, який вказаний при реєстрації на пробне тестування як основний. На цей номер буде надіслано SMS про зарахування коштів на карту.

Якщо ж при реєстрації був зазначений інший телефон, необхідно змінити його через сервіс з визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо картки"Приватбанку немає, її слід оформити, звернувшись у будь-яке відділення. Операція безкоштовна, з собою потрібно мати паспорт або електронну ID-карту.

У МОН радять оформити карту "якомога швидше".

"Однак якщо зараз немає можливості потрапити в банк, є час до кінця листопада - програма повернення коштів буде діяти до 1 грудня 2020 року", - уточнили в міністерстві.

Як повідомляла "ДС", для участі в пробному ЗНО в 2020 р. зареєструвалися близько 219 тис. чоловік. З держбюджету планували повернути учасникам пробного тестування ЗНО 52 млн 450 тис. грн.

    Реклама на dsnews.ua