• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Камери фіксації на дорогах "принесли" до бюджету 1,5 млн грн штрафів

Реклама на dsnews.ua
Водії, які порушували правила дорожнього руху, що було зафіксовано камерами автофиксации, сплатили штрафів на загальну суму 1,5 млн грн

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв'ю "Укрінформу", передає "ДС".

"За перші дні водії заплатили понад 1,5 млн грн штрафів. Все швидко адаптуються - поліція повідомляє про зменшення кількості порушень. Правда, мова про конкретних дільницях, це не означає, що порушувати перестали по всій країні. Але з розгортанням системи (а ми розраховуємо до кінця року встановити ще як мінімум 220 камер на дорогах державного значення), статистика буде поліпшуватися... Як бачимо, ризик втратити гроші працює краще, ніж соціальна реклама", - сказав він.

За словами Криклія, Міністерство направило листи мерам міст, щоб на місцевому рівні швидше втілювати проект. У відомстві планують на 1-2 роки встановити близько 1 тисяч камер.

Міністр зазначив, що протягом двох років планується зменшити кількість випадків порушення ПДР на 30%, що дозволить зберегти близько 1200 людських життів.

Як повідомляла "ДС", 13 червня камери автоматичної фіксації зафіксували 45 автомобілів, які їздили на швидкості 170 км/ч.

    Реклама на dsnews.ua