• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Канал ATR отримає фінансування з держбюджету

Перший кримськотатарський телеканал ATR отримає фінансування з державного бюджету після перемоги в оголошеній закупівлі на створення та поширення інформаційного продукту на телебаченні кримськотатарською або іншими мовами для аудиторії корінних народів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

"3 червня 2021 року було оголошено про проведення закупівель на суму 24,987 млн гривень на створення та поширення інформаційного продукту на телебаченні кримськотатарською та, за потреби, іншими мовами для авдиторії корінних народів. Закупівлі проведено із застосуванням переговорної процедури, що обґрунтовано відсутністю конкуренції з технічних причин… Власне, ATR і став переможцем закупівель", — йдеться у повідомленні.

Як пояснив віцепрем‘єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, мета закупівель – забезпечити доступ громадян, які знаходяться в окупації, до українського телебачення й радіо. І цьому допоможе фінансування з бюджету.

Як відомо, з 2016 року ATR отримує фінансову підтримку з держбюджету за рахунок програми розселення та облаштування кримських татар та осіб інших національностей, депортованих з території України.

У 2020 році через проблеми із фінансуванням канал на 90% скоротив виробництво власних програм, скорочено 45% колективу, скорочено випуски новин і припинено прямі ефіри.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua