• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Карантин у Києві: ресторанам і кінотеатрам дозволили працювати після 22:00

Реклама на dsnews.ua

У Києві послабили карантинні обмеження для закладів громадського харчування, кінотеатрів і театрів

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Київської міськради.

"Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування, кінотеатрам і театрам працювати після 22 годин. З дотриманням санітарних норм та регламентів. Робота ж розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів обмежені до 22 години", - сказав Кличко.

Він зазначив, що місто продовжує перевірки суб'єктів господарювання на дотримання регламентів роботи. Тільки в червні комісія, в яку входять співробітники Держспоживслужби, поліції і муніципальної охорони, склала 369 протоколів про порушення.

"Виявлені порушення на продовольчих ринках і в магазинах, торгових центрах, кафе і ресторанах. Порушників штрафують. Але турбує той факт, що підприємці почали нехтувати елементарними правилами, наражаючи на небезпеку і своїх працівників, і відвідувачів. А це може призвести до спалахів хвороби. І тоді нам доведеться знову повернутися до суворих обмежень. Я хотів би, щоб всі це розуміли", - додав міський голова.

Як повідомляла "ДС", станом на 6 липня, Київ став відповідати необхідним показниками для переходу на наступний етап послаблення карантину.

    Реклама на dsnews.ua