• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Карантин у Києві: школярі повертаються за парти

З 5 травня в Києві з помʼякшенням карантину поновлюється робота навчальних закладів

Київ готовий до повернення в приміщення навчальних закладів
Київ готовий до повернення в приміщення навчальних закладів
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла директорка департаменту освіти та науки КМДА Олена Фіданян в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Ми готові до повернення в приміщення навчальних закладів. Київ не припиняв навчального процесу ні на день, ми працювали в дистанційній формі в разі необхідності. Рік тому ми були слабшими в розумінні, як готувати приміщення до повернення. Але тепер ми напрацювали свої документи, регламент, якого дотримуємося", — сказала вона.

За словами Фіданян, у школи також повернеться харчування.

"Стосовно суворого носіння масок, то ми дослухаємося до рекомендацій медицини. Зараз таких чітких рекомендацій щодо масок немає. До того ж ми повертаємося не до помаранчевої зони, а вже до жовтої. Це означає, що правила трохи мʼякіші. Необовʼязково носити маску всім, але у дітей, у яких є якісь захворювання, тяжче проходить COVID-19, то вони можуть бути в масках. Також всім педпрацівникам купили щитки", — сказала вона.

Також залишається вимірювання температури на вході до школи, а також вхід різних класів у різні двері будівлі.

Як писала "ДС", за добу 3 травня в Києві зареєстрували 151 випадок коронавирусної хвороби. 15 людей померли від наслідків хвороби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua