• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Кіану Рівз оголосив про роботу над першим романом: коли вийде книга

Популярний американський актор і музикант, 59-річний Кіану Рівз, анонсував свій перший роман "Інше місце", над яким працює разом із британським автором "дивної фантастики" Чайною М'євілем

Кіану Рівз
Кіану Рівз
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Guardian, передає "ДС".

Книга "Інше місце", яка вийде 23 липня 2024 року, розповідає історію безсмертного воїна, який тисячоліттями намагається зрозуміти своє безсмертя. Дія відбувається у світі серії коміксів BRZRKR, яку вперше опублікував Кіану Рівз 2021 року спільно з письменником Меттом Кіндтом і художником Роном Гарні.

"Чайна зробив саме, на що я сподівався — він прийшов із чіткою архітектурою історії і тим, як він хотів грати зі світом BRZRKR, світом, який я так люблю", — сказав Кіану.

Стиль письма британського автора був описаний як "нова дивна фантастика", його романи охоплюють кілька жанрів: від американського вестерну до детективного нуару. Жанр "дивної фантастики" добре поєднується з коміксами актора, у центрі яких перебуває Берзеркер, безсмертний гібрид Бога і людини, що має сильну схильність до насильства, яка впливає на його розсудливість. Зрештою персонаж опиняється на службі в уряду США, щоб дізнатися правду про своє життя. BRZRKR планується перетворити на ігровий серіал Netflix.

Про роботу Чайни над романом Рівз сказав наступне: "Я був у захваті від його бачення і для мене велика честь бути частиною цього спільного процесу".

"Іноді найкращі ігри — це ті, в які ви граєте з іграшками інших людей", — відповів британець акторові. За його словами, для нього було "честю, шоком і захопленням" звернутися до Кіану з проханням написати роман.

"Але я ніколи не міг передбачити, наскільки щедрим він буде на іграшки, які він так довго створював", — додав Чайна.

Директор видавництва Бен Брусі з Penguin's Del Rey охарактеризував Кіану і Чайну як "партнерство письменників мрії". Він додав, що обидва є "майстрами-оповідачами, які схвилювали, здивували і завоювали серця" глядачів по всьому світу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua