• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Киян просять не надавати особисті дані підозрілим особам, які нібито пропонують благодійну допомогу

Киян просять бути пильними та не передавати паспортні та контактні дані підозрілим особам чи організаціям, які нібито пропонують благодійну допомогу

Киян просять не надавати особисті дані підозрілим особам
Киян просять не надавати особисті дані підозрілим особам / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби КМДА, передає "ДС".

"У Києві фіксуються випадки, коли під виглядом надання благодійної допомоги невстановлені особи збирають паспортні та контактні дані осіб соціально незахищених категорій. У випадках, коли підозрілі особи намагаються отримати ваші особисті та контактні дані, запитуйте статутну документацію благодійних організацій, які вони нібито представляють, а також повідомляйте про такі факти поліцію", — просять в адміністрації.

Наголошується, що органи соцзахисту не збирають особисті дані соціально незахищених громадян.

Водночас, лише органи соцзахисту можуть уточнювати дані людей, які вже під час війни опинилися у складних життєвих обставинах.

"Це робиться винятково, аби визначити відповідну категорію для надання допомоги", — пояснили у КМДА.

Волонтерські та благодійні організації, які співпрацюють з міською владою, не займаються збором даних – усю необхідну для їхньої роботи інформацію вони отримують від органів соціального захисту.

Як писала "ДС", Міноборони та YouControl запустили онлайн-платформу допомоги армії для об'єднання та координації всіх волонтерів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua