• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Київський метрополітен з 1 червня почне обмежувати вхід пасажирів на станції

Реклама на dsnews.ua
З понеділка, 1 червня, в метро Києва почнуть обмежувати пасажиропотік для збереження соціальної дистанції, закриваючи частину входів на окремих станціях

Про це повідомила заступник начальника КП "Київський метрополітен" Наталя Мокогон, передає "ДС".

Вона уточнила, що обмеження будуть вводитися тільки в години пік.

За словами Мокогон, в столичному метро очікують збільшення пасажиропотоку, так як все більше киян повертаються до користування підземкою. Крім того, з 1 червня поновлюється приміське сполучення в області.

Макогон пояснила, що моніторинг пасажиропотоку в метро проводять в режимі реального часу, а обмеження будуть вводити, коли він буде "сильно збільшуватися" на окремих станціях. В такому випадку, якщо співробітники метрополітену фіксують, що підтримувати соціальну дистанцію стає складно, станція "може працювати на одну або дві вхідних дверей замість трьох".

Представниця столичної підземки також пояснила, що пускати в метро будуть всіх - "мова йде лише про те, щоб розосередити пасажирів і дати їм можливість дотримувати дистанцію".

"Всі пасажири поїдуть. Ми зупиняємо тільки пасажирів без масок", - сказала вона в ефірі телеканалу "Україна 24".

За її словами, таку "обмежувальну" систему пропуску в київському метро практикують давно - наприклад, після проведення масових заходів, концертів, футбольних матчів.

Нагадаємо, метро в Києві закрили 18 березня через поширення коронавіруса. Робота столичної підземки було відновлено у звичайному режимі, але з певними обмеженнями лише 25 травня.

    Реклама на dsnews.ua