• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кількість арештованих російських літаків за польоти в анексований Крим перевищила сотню

Реклама на dsnews.ua

Суд наклав арешти ще на 44 російських літаки, які літали до анексованого Росією Криму. В цілому встановлено та накладено арешти на 109 літаків-порушників

Про це йдеться у повідомленні Прокуратури АР Крим і Севастополя в Telegram, передає "ДС".

"Встановлено ще 44 літаки російських авіакомпаній та скеровано до суду клопотання про накладення арештів на вказані повітряні судна, що порушили порядок в’їзду/виїзду з/на окупований півострів та правила міжнародних польотів", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, розслідуються кримінальні провадження за фактами порушення службовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів і порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї (ч. 2 ст.332-1, ст.334 та ч.1 ст.111 КК України). 

Таким чином, наразі встановлено та накладено арешти загалом на 109 літаків російських авіакомпаній, які здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України.

Нагадаємо, з березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над окупованим півостровом Крим через неможливість здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху, а також гарантування безпеки польотів, офіційно припинено функціонування всіх аеропортів окупованої території півострова.

    Реклама на dsnews.ua