• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Комбайнери викосили в полі гігантську "пляшку горілки": зафіксовано національний рекорд (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Комбайнери Національної горілчаної компанії на честь завершення сезону врожаю створили в полі арт-об'єкт у вигляді силуету пляшки горілки довжиною 202 метри і шириною 67 метрів, у зв'язку з чим був зафіксований національний рекорд

Про це йдеться в повідомленні Національного реєстру рекордів України, передає "ДС" з посиланням на Liga.net.

"Вперше в Україні експерти Національного Реєстру Рекордів України зафіксували фігуру на пшеничному полі, і це — пляшка довжиною 202 метри і шириною 57 метрів", — йдеться в повідомленні.

Так, 5 комбайнів одночасно шляхом косовиці створили величезну фігуру і встановили новий Національний рекорд України, повідомляють у Реєстрі.

"Комбайнери присвятили арт-акцію закінчення сезону збору врожаю і створення кращої зернової горілки, яка входдит в топ-5 в світі і проводиться з якісного українського зерна!", — уточнюють представники Нацреестра.

Відзначається також, що експерти зафіксували величезний арт-об'єкт і вручили сертифікат комбайнерам і представникам українського горілчаного бренду Національної Горілчаної Компанії.

Відзначимо, в даний момент повідомлення про установленому національний рекорд на сайті Реєстру та на на сторінці у Facebook вже відсутня.

    Реклама на dsnews.ua