• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Комендантська година, посилена охорона та повітряна тривога: "воєнні" обмеження на Великдень не скасують

Під час великодніх свят в Україні діятимуть обмеження і заходи безпеки, пов'язані з воєнним станом

Патрульна поліція
Під час Великодніх свят в Україні діятимуть обмеження і заходи безпеки воєнного часу / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів в ефірі національного телемарафону перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає "ДС".

"Звісно, комендантська година діятиме і в цю ніч. Наразі на більшій частині нашої держави вона триває з 00:00 до 5:00 ранку — саме в цей час не можна перебувати на вулиці, треба враховувати це тим, хто має намір провести всю службу в храмі", — зазначив він.

Правоохоронці також посилять охорону громадського порядку та заходи безпеки.

"Під час святкування обов'язково будуть наближені екіпажі Нацполіції, патрульної поліції до місць проведення богослужінь, місць зібрання вірян, і фактично будуть підвищені заходи безпеки", — пообіцяв Білошицький.

Також створять моніторингові центри відстеження ситуації — для недопущення правопорушень і своєчасного реагування.

До святкових служб можна буде долучитися онлайн або вже о 5:00 піти до храму.

Щодо того, чи може вірянин залишитися вночі на службі в храмі, заступник начальника департаменту уточнив, що "усе залежить від храму".

"Необхідно звертатися безпосередньо до храму, в якому хоче перебувати вірянин, оскільки є обмеження, які встановлюють безпосередньо храми. Є храми, які встановили, що під час комендантської години на території може перебувати тільки духовенство та обмежена кількість вірян або безпосередніх працівників храму", — пояснив Білошицький.

Він також додав, що необхідно дослухатися до сигналів тривоги: обов'язково спускатися до укриття і перечікувати.

У поминальні дні також діятимуть певні обмеження, зокрема пов'язані із сигналами повітряної тривоги. Екіпажі патрульної поліції будуть наближені до місць масового скупчення людей.

Як писала "ДС", митрополит Православної церкви України Єпіфаній проведе великодню службу в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua