• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Конвоїру в’язниці бойовиків "Ізоляція" заочно оголосили підозру в катуваннях і торгівлі людьми

Поліцейські Донецької області викрили конвоїра в’язниці "Ізоляція" у катуваннях і торгівлі людьми

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Нацполіції, передає "ДС".

"На початку 2017 року мешканець Донецька з корисливих мотивів вступив на службу до так званого "міністерства держбезпеки ДНР", що контролюється Росією. Найманця призначили на посаду конвоїра-охоронця в’язниці "Ізоляція", — кажуть у поліції.

Правоохоронці здобули докази того, що бойовик незаконно утримував у камерах місцевих мешканців, яких позбавили волі за проукраїнську позицію, застосовував фізичні та психологічні тортури, примушував до важкої праці.

36-річному донеччанину заочно оголосили підозру в участі у діяльності терористичній організації та незаконного воєнізованого формування, жорстокому поводженні з цивільним населенням і трудовій експлуатації полонених (ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 260, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 438 та ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України).

Станом на сьогодні заочно повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни на "базі МДБ ДНР" на території "Ізоляції" 17 особам.

Як писала "ДС", за даними Міністерства закордонних справ, на окупованій території Донбасу діє понад 160 таємних вʼязниць, в яких утримують понад 3 500 людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua