• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Коронавірус в Україні: Ляшко не виключає, що знадобляться тимчасові госпіталі

Реклама на dsnews.ua

Українська система охорони здоров'я впорається, якщо щодня буде реєструватися близько 2 тисяч рівномірно по всій території країни

Про це заявив заступник міністра охорони здоровʼя, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

«Якщо це буде рівномірно по території країни, система охорони здоров’я впорається. Якщо динаміка госпіталізованих (буде такою – ред.) — з 2 тисяч 20% потрапляють до закладів охорони здоров’я, з них п’ять в реанімацію, ще 20 на кисневі ліжка – система охорони здоров’я впорається. ", — підкреслив він.

За словами Ляшка, критичними можуть стати такі тенденції в окремих областях чи в разі зростання кількості випадків зараження коронавірусів по всій країні.

"Якщо буде тенденція до зростання, або якщо буде накопичення цих 2 тисяч в двох-трьох областях, це буде критично для цих областей; можливо, доведеться залучати інші сили, можливо, тимчасові госпіталі», — розповів головний санлікар.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 16 серпня в Україні підтверджено 91 356 випадків COVID-19. Приріст за останню добу становив 1637. Померло від вірусу за останню добу 24 людини. Загальна кількість жертв становить 2068 осіб.

    Реклама на dsnews.ua