• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Красиве відео до Незалежності": гонщик розповів свою версію дрифту на Софійській площі (ВІДЕО)

Компанія Red Bull знімала відео дрифту на Софійській площі для популяризації свого бренду, а також до Дня прапора та Дня Незалежності України, а після таких проєктів компанія завжди прибирає

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив чемпіон України з дрифтингу Олександр Гринчук, який брав участь у дрифті. Відео зі своїм коментарем Гринчук виклав на своєму YouTube, передає "ДС".

"Розповідаю свою версію подій без виправдань і спроб придумати, що і як було в інших. Я атлет Red Bull вже 9 років, і непросто так мій контракт з року в рік продовжують. Ми провели безліч проєктів з компанією в різних куточках нашої планети, але про це трохи пізніше.

У мене в контракті прописано, що я повинен взяти участь в проеєтах, одним з яких був оголошений парний дрифт в центрі Києва з запрошеним колегою по цеху Red Bull з Ірландії віце-чемпіоном Європи Конором Шанаханом.

Метою проєкту є просування бренду і зйомка красивого відео до Днів прапора і Незалежності України".

За словами Гринчука, такі зйомки починаються рано, щоб створювати якомога менше незручностей для пішоходів і інших учасників руху. Тому о 5 годині ранку приїхали машини з обладнанням і почалася підготовка до зйомок. О 7:30 почався дрифт.

Гринчук розповів, що приблизно "раз на годину" приїжджали кілька патрулів поліції, викликаних мешканцями, і "майже відразу ж їхали".

Потім прийшли блогери і журналісти головних ТВ-каналів, яких теж катали на площі.

В кінці спортсмени зробили прапор України димом, проєкт відзняли і почали збирати обладнання. 

За словами Гринчука, після цього – "як завжди Red Bull і робить" – заїхала клінінгова компанія, яка повинна була прибрати площу за 3 доби, а спортсмени переїхали на іншу локацію.

Він додав, що "години через 3 вони почали офігівати від виття, яке влаштували блогери і політикани", а на майданчик NoMotors, де в цей час були спортсмени і машини, приїхала поліція.

За словами Гринчука, їм тривалий час не дозволяли залишити майданчик, обмежуючи право на свободу пересування, але "після невеликого скандалу вдалося змусити поліцію опитати" його в якості свідка.

Потім поліція викликала евакуатори, щоб забрати машини на штрафмайданчик в якості речового доказу.

За словами Гринчука, клінінгова компанія все прибрала, як і обіцяла, за 3 дні, а всі, хто "повилазили зі своїх нірок порозмазувати залишки ґуми по площі", виявилися просто "статистами цього процесу".

Спортсмен нагадав, що подібні ролики з дрифтом знімають в різних куточках планети, часто на замовлення і на гроші адміністрацій міст.

За його словами, там "бачать вигоду від реклами міст і залучення інвестицій", а в Києві захотіли побачити "тільки сліди шин на 3 дні".

Нагадаємо, вранці 10 серпня в Києві невідомі влаштували дрифт серед пішохідної зони на Софійській площі. Пізніше стало відомо, що це була зйомка рекламного ролика, а в одному з автомобілів була співачка Alyona Alyona. Влада Києва заявила, що не давала дозвіл на зйомки і назвала організаторів "мудаками".

Як писала "ДС", організаторам реклами може загрожувати до 5 років обмеження волі. Прокуратура вилучила обидва автомобілі.

Сама ж реп-співачка Аlyona Alyona заявила, що не причетна до організації ранкового дрифту на Софійській площі, в результаті якого покриття пішохідної зони було знівечене колесами автомобілів, а згодом й сама долучилася до процесу прибирання площі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua