• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Кремль планує серію терактів під прикриттям "різдвяного перемир’я", — експерт

Окупанти планують здійснити на Різдвяні свята серію терактів на території Росії та ОРДЛО, щоб звинуватити Україну та дискредитувати її в очах світової спільноти

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у телеграм-каналі політолог Олексій Голобуцький з посиланням на джерела у спецслужбах, передає "ДС".

"Інформація ISW щодо ініціювання росією режиму "припинення вогню" з 12.00 6 січня до 24.00 7 січня з метою перегрупування військ та накопичення сил має ще один важливий аспект. Як повідомляють мої джерела в спецслужбах, під прикриттям різдвяних свят очільники кремля та фсб готують низку терактів на території росії та окупованих територіях. Сфабриковані спецслужбами теракти мають призвести до жертв серед цивільного населення", — заявив Голобуцький.

За його словами, таким чином москва планує вирішити одразу декілька задач.

"По-перше. Метою російських терактів є звинувачення України в очах світової спільноти. По-друге ростеракти спрямовані і на російського споживача. Мовляв, дивіться, нічого святого: сатаністи вигнали нашу церкву і влаштували криваву бійню в церквах на Різдво. Таким чином незрозуміла для багатьох росіян спецоперація перетвориться на священну війну. Це і мобілізацію в рф полегшить, і вбивства росіянами українського населення виправдає", — зазначив політичний експерт.

Голобуцький радить українцям, що залишаються на окупованих територіях, бути максимально обережними.

"Нашим громадянам на окупованих територіях слід бути дуже обережними щодо відвідування храмів 6 на 7 січня. Для чекіста-терориста чим більше загиблих, тим краще", — наголосив він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua