• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Криклій сказав, коли запустять поїзда на Західну Україну

Реклама на dsnews.ua
Залізничне сполучення з населеними пунктами Західної України буде відкрито з 4 червня

Про це написав у своєму Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає "ДС".

Так, за його словами, 1 червня поновилися пасажирські перевезення по залізниці, автобусні перевезення між областями, робота системи автоматичного фотовідеофіксації порушень на дорогах і відкрилася навігація на Дніпрі.

З вокзалу "Київ-Пасажирський" сьогодні відправився перший після ослаблення карантину пасажирський поїзд у напрямку "Київ-Костянтинівка".

"Більше 40 поїздів далекого слідування відправляються в шлях і їх список буде поповнюватися. Вони охоплюють Київську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Харківську, Сумську, а також неоккупированную території Донецької і Луганської областей", - написав міністр.

За його словами, відновили роботу 439 приміських електричок. Вони курсують у Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, а також частково у Хмельницькій областях. У цих же регіонах розпочато перші міжобласні автобусні перевезення. В інших регіонах про відновлення міжобласного сполучення будуть приймати місцева влада.

"З 4 червня відкриваємо залізничне сполучення з Західної України. Почнуть курсувати 6 поїздів: №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ-Івано-Франківськ, №29/30 Київ-Ужгород, №98/97 Ковель-Київ та №772 / 771 Хмельницький-Київ.

Нагадаємо, з 1 червня почав діяти третій етап ослаблення карантину.

"Укрзалізниця" не має наміру використовувати плацкартні вагони після відновлення повідомлення.

    Реклама на dsnews.ua