• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Ланет" пояснив, чому припинив співпрацю з новим "телеканалом Медведчука"

1 березня 2021 року провайдер гігабітного Інтернету та кабельного телебачення припинив співпрацю з телеканалом "Перший Незалежний". Причиною цього стало розірвання договору у звʼязку зі зміною у структурі власності каналу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в пресрелізі компанії, передає "ДС".

Канал уклав договір із Мережею Ланет про ретрансляцію, однак у структурі власності телеканалу «Перший Незалежний» відбулись зміни, про які провайдера не поінформували. Таким чином керівником каналу став Павло Єгоричев, представник медіагрупи Тараса Козака, який нещодавно потрапив у санкційний список РНБО. Також Мережа Ланет не отримувала пропозиції щодо поновлення співпраці.

"Вважаємо, що повідомлення контрагента про зміни у структурі власності, відповідний перегляд умов співпраці та переоформлення договору є необхідними вимогами, які телеканал намагався обійти. З огляду на це та враховуючи, що у структурі власності «Першого Незалежного» відтепер є представник медіагрупи підсанкційних Тараса Козака та Віктора Медведчука, продовження співробітництва з каналом неможливе."

У компанії зазначили, що схожа ситуація у Мережі Ланет відбулась у 2019 році з телеканалом «Максі ТВ» («НАШ»), який змінив логотип та програмну концепцію, не повідомивши про це ні Мережу Ланет, ні Нацраду України з питань телебачення та радіомовлення. Провайдер не відновив трансляцію каналу після припинення співпраці. 

"Ми розуміємо, що відпрацьована схема скупки медіаактивів з налагодженими договорами дистрибуції та ліцензіями дозволяє швидко запустити медіаресурси, зокрема пропагандистські. Але ми дотримуємось чіткої позиції проти використання цієї можливості з метою завдання шкоди безпеці медіапростору України. А також закликаємо колег по ринку відповідально ставитись до підбору партнерів для співпраці та не продовжувати співробітництво з подібними ресурсами", — йдеться у пресрелізі.

Нагадаємо, телеканал "Перший незалежний" почав мовлення 26 лютого о 18:00. Його створили журналісти трьох закритих телеканалів Козака-Медведчука. Однак телеканал відключили на супутнику вже через годину після запуску й почали відключати в кабельних мережах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua