• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"ЛДНР" планують бойові дії в містах: жителям порадили збирати "тривожні валізки"

Терористи "ЛДНР" у разі "наступу ЗСУ" планують відійти з лінії фронту до населених пунктів і в містах вести бойові дії проти Збройних сил України

Олександр Ходаковський
Олександр Ходаковський
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив засновник банди "Схід" Олександр Ходаковський в інтерв'ю военкору Юрію Котенку, передає "ДС".

Зокрема, він закликав жителів «республіки» не розслаблятися і тримати поруч свої тривожні валізки. Також він пояснив, куди потрібно бігти в разі «атаки ЗСУ»: кінотеатри, залізничний вокзал і будь-які будівлі з товстими стінами.

Також він порадив мирним жителям розраховувати тільки на себе. При цьому він уточнив, що окупанти постараються максимально «втиснутися в міста».

«Якщо ми повернемося до тактики чотирнадцятого року і відтягнемося, що ми і плануємо, до міст, там ми противника зустрінемо і противнику буде непереливки. І бій дамо на найбільш кваліфікованому рівні», — сказав Ходаковський.

За його словами, терористам тримати лінію фронту на відкритих ділянках місцевості, «які займають, за нашими підрахунками, приблизно 70% цієї самої нашої лінії фронту, звичайно, важко».

Нагадаємо, раніше терорист Олександр Ходаковський закликав "владу" самопроголошеної "ДНР" переселити жителів районів, розташованих близько до лінії фронту, в готелі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua