• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Легендарного композитора Скорика поховали у Львові (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Українського композитора, Героя України Мирослава Скорика 5 червня поховали на Личаківському цвинтарі у Львові

Про це йдеться в повідомленні "Радіо Свобода", передає "ДС".

Молебень і прощання з Маестро відбулися у соборі святого Юра. Після рідні та друзі провели Мирослава Скорика в останній шлях.

"Мирослав Скорик багато зробив для мистецтва, для оперного мистецтва, розумів основу життя людини, мав розуміння своєї нації і культури. Він завжди був на високому підйомі. Я багато років працював з ним", - говорить колишній директор Львівського оперного театру Тадей Едер.

"Він був великим життєлюбом. Це світлий, щирий, високого духу та моралі, порядна, чесна людина. Його музика - світова. Ми тільки що в рамках фестивалю "Віртуози" вшановували ювілей Бетховена, Скорик - це Бетховен сучасності, Бах сучасності, він - Скорик сучасності. Він залишиться класиком, незалежно від того, до якої музиці він був ближче до класичної або сучасної традиції, або авангардною", - каже диригент, керівник Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

Маестро провели в останню путь оплесками.

Легендарний український композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії імені тараса Шевченка, володар кількох орденів за заслуги Мирослав Скорик помер 1 червня на 82-му році життя.

Скорик - автор багатьох камерно-інструментальних творів, кількох балети і опери "Мойсей". Музика маестро звучить більш ніж 40 фільмах, серед яких, зокрема, картина Сергія Параджанова "Тіні забутих предків".

    Реклама на dsnews.ua