• EUR 42.5

Ліга Чемпіонів: молдавська команда українського тренера Вернидуба сенсаційно переграла у гостях мадридський "Реал" (ВІДЕО)

У рамках другого туру групового етапу у квартеті D футбольної Ліги Чемпіонів тираспольський "Шериф" (Молдова) переміг мадридський "Реал" з рахунком 2:1

Юрій Вернидуб (ліворуч)
Юрій Вернидуб (ліворуч) / Фото з відкритих джерел

Матч відбувся на мадридському стадіоні Сантьяго Бернабеу, передає "ДС".

Так, "Шериф", тренером якого є українець Юрій Вернидуб, відкрив рахунок вже на 25-й хвилині завдяки голу Джасура Джахшибаєва головою і більшу частину гри проводив контратаки проти іменитих господарів.

Мадридцям вдалося відігратися лише на 65-й хвилині. Пенальті, який було призначено після перегляду відеоповтору, реалізував Карім Бензема.

Втім, на 90 хвилині люксембуржець Себастьян Тілль знову вивів "Шериф" уперед, завдавши сильного і точного удару у дальню "дев'ятку" воріт Тібо Куртуа.

Нагадаємо, у іншому матчі групи D донецький "Шахтар" вдома зіграв у "суху" нічию з "Інтером" (Мілан, Італія). Таким чином, лідером квартету поки що є "Шериф" — у молдавської команди дві перемоги на старті. У першому турі підопічні Вернидуба обіграли саме донецький клуб.

Редактор: Євген Журавльов