• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Лікарню "Феофанія" пообіцяли зробити доступною для всіх українців із 2022 року

З 1 січня 2022 року у лікарні "Феофанія" зможуть отримувати медичні послуги усі громадяни України

Реклама на dsnews.ua

Про це на засіданні Кабміну 24 листопада заявив очільник МОЗ Віктор Ляшко, передає "ДС" із посиланням на Telegram-канал нардепа від "Слуги народу" Михайла Радуцького.

"Лікарня "Феофанія" довгий час залишається символом того, що чиновники та пересічні громадяни мають різний рівень доступу до медичних послуг. І сьогодні медичний заклад підпорядковується Державному управлінню справами, а допомогу там надають державним службовцям", — написав депутат.

Радуцький додав, що у межах реформи галузі всі медичні заклади повинні увійти до єдиного медичного простору. Наступного року планується перехід на фінансування за програмою медичних гарантій відомчих лікарень, закладів міністерств та Національної академії наук.

Клінічна лікарня "Феофанія" — підпорядкований Державному управлінню справами медичний заклад, уповноважений на оперативне, стаціонарне, діагностично-консультативне лікарське обслуговування державних службовців України, працівників дипломатичного корпусу іноземних держав та міжнародних організацій, осіб, що мають особливі заслуги перед Україною в умовах мирного, надзвичайного та воєнного стану.

У січні 2020 року президент Володимир Зеленський підписав указ про доступність для пересічних українців лікування у "Феофанії".

Як повідомляла "ДС", у 2020 році президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, перебували в ізольованих палатах лікарні "Феофанія". Мінімальна вартість перебування в палаті державної київської лікарні "Феофанія" для хворих на COVID-19 на той час становила мінімум 7800 гривень на добу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua