• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

"Лише від нас залежить, чи буде у нас країна", — Валерій Харчишин звернувся до українців

Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин звернувся до українців із закликом "знищити в собі москаля" та усвідомити свою ідентичність

Реклама на dsnews.ua

Про це музикант повідомив у відеозверненні на своїй сторінці в Instagram, передає "ДС".

Співак записав його дорогою з концерту, який відбувся в рамках благодійного туру Україною, де "Друга Ріка" разом зі своїми колегами — гуртом KOZAK SYSTEM та співачкою Мартою Липчей — збирають кошти на FPV-дрони. 

"На жаль, війну за ідентичність, яка починається з мови, культури та з того, що ми споживаємо, ми ворогу свідомо чи несвідомо програвали протягом кількох останніх десятиліть. Адже саме з розуміння, хто ми й за що воюємо, починається довготривалий шлях до перемоги, з'являється усвідомлення себе як носія культурної спадщини, як спадкоємця багатовікових традицій, історії та частини соціуму, який формує сучасну українську культуру. На цьому закінчується малорос та народжується українець, як частина нації", — зазначив артист.

Лідер "Другої Ріки" наголосив, що війна Росії проти України ведеться не лише проти конкретного прошарку свідомих патріотів, вона йде на загальне знищення.

"Подорожуючи Україною і світом, я переконався в існуванні українців і співчуваючих, які вважають, що нинішня війна — це війна не росії проти України, а путіна з Байденом та ЄС, або того ж путіна з націонал-патріотичними українцями та з тими, що раптом прокинулися, згадавши своє ім’я, визначившись в ідентичності…

Ми ж розуміємо, чи маємо розуміти, що війна ведеться путіними і поганими росіянами не проти конкретної групи наших громадян, а має на меті загальне і повне знищення всього українства. Це екзистенційна війна ідентичності — наш народ бореться аби культурно, ментально і географічно бути українцями на своїй землі", — зазначив музикант.

"Від нас з вами залежить, як швидко ми поборемо цю "пандемію", адже боротьба триває у кожному з нас: чи викорінимо у собі москаля, чи подолаємо залежність від північного культурного лиха, чи сформуємо у собі монументальну історичну памʼять та імунітет на толерування та прощення хорошим москалям, чи згадаємо себе, хто ми є і чи усвідомимо свою ідентичність…

Лише від нас залежить чи буде у нас країна і, чи буде вона нашою… Знищуйте у собі москаля, як злоякісну хворобу, викорінюйте усі ментальні та культурні кацапські метастази. Перемігши ворога у собі, переможемо і зовні", — закликав Валерій.

Також нещодавно гурт "Друга Ріка" у себе на сторінці, звітуючи про передачу останньої частини з 350 FPV-дронів, гроші на які музиканти зібрали протягом туру США, Канадою, Німеччиною та Польщею, зазначив, що зовсім скоро повідомить про результати благодійного туру Україною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua