• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Ліжка стоять у коридорах і холах": У лікарнях Харкова — критична ситуація з хворими на COVID-19 (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Станом на 8 жовтня у лікарнях Харкова перебуває 811 осіб із пневмонією, 667 з яких мають підтверджений коронавірус. Тому через великий наплив хворих медзаклади ставлять ліжка навіть у холах та коридорах

Про це повідомила заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

За її словами, заповненість у лікарнях увесь час становить 100% — одну людину виписали, тут же на це ліжко поклали іншу.

"Ліжка не порожніють. Є навіть ситуації, коли людина може трошки почекати у прийомному відділенні, поки випишеться і поїде людина, яка лежить на ліжку", — розказала Горбунова-Рубан.

Також вона додала що у міській лікарні №18, розрахованій на 50 ліжок, 7 жовтня перебувало 53 пацієнти. У розрахованій на 140 ліжок лікарні №13 на 7 жовтня — 150.

"Вони подіставали вже всі ліжка, які були приховані у приміщеннях складських. Ліжка стоять у коридорах, вони стоять у холах, де є місця", — сказала заступниця міського голови Харкова. 

Нагадаємо, станом на 7 жовтня у Харківській обласній інфекційній лікарні було лише три вільних місця для хворих коронавірусом.

Як повідомляла "ДС", попри те, що Харків перебуває у "помаранчевій зоні", де заборонені масові заходи на понад 220 людей, українські зірки продовжують там охоче виступати.

    Реклама на dsnews.ua