• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"ЛНР" налагодила бізнес на обміні полоненими: Telegram-канал розкрив деталі схеми

Реклама на dsnews.ua

Бойовики "ЛНР" перетворили на заробіток обмін полоненими громадянами з Україною

Про це йдеться в повідомленні на Тelegram-каналі «Таємниці Луганської республіки», передає "ДС".

Як зазначає паблік, намір бойовиків передати Україні групу полонених в односторонньому порядку як «жест доброї волі» на ділі не більше, ніж наказ Кремля і результат «закулісних домовленостей» президента РФ Володимира Путіна з лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

"Обмін полоненими з Україною давно перетворився на цирк. До списків, що з одного, що з іншого боку, часто потрапляють зовсім "ліві" люди. Для тієї ж Ольги Кобцевої ("глава робочої групи ЛНР" у ТКГ, — "ДС") процес обміну давно перетворився на спосіб заробітку — їй частенько заносять гроші за включення в списки на обмін. Причому включення в списки людей, які не мають ніякого відношення до ополчення і активістів Руської весни. Наприклад, людей, заарештованих в Україні за фінансові злочини, але тих, які мають родичів серед депутатів ЛНР", — ідеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", в грудні 2020 року представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш заявив, що Росія блокує взаємний обмін утримуваними особами, вимагаючи від України прийняти так званий "мирний план", розроблений терористами.

    Реклама на dsnews.ua