• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Луценко пригадав, як телефонував "політичному кілеру" Зеленському з колонії (ВІДЕО)

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко, відбуваючи покарання у Менській колонії на Чернігівщині, одного разу зателефонував Володимиру Зеленському, з яким тоді підтримував приятельські відносини

Реклама на dsnews.ua

Про це він розказав в авторській програмі народного депутата фракції "Європейська солідарність Олексія Гончаренка" "Гончаренко рулить", інформує "ДС".

"Я йому зателефонував і кажу: "Привіт! Громадянин Зеленський?" Він: "Хто це?". Кажу: "Це зона Ляшка (колонія знаходилася в окрузі, на якому обирався Олег Ляшко). Менська виправна колонія, Луценко". Він такий: "О, Юрій Віталійович. так давно не бачилися. Ось зустрітися б, посидіти, випити". Я кажу: "Я вже посидів". Я тоді йому сказав, що дякую за певні позиції щодо мене… Разом з тим він вже тоді пішов на певне політичне кілерство", — сказав Луценко.

Він пригадав проєкт "Студії Кварталу 95", яку очолював Зеленський "Сказочная Русь". "Дуже низького рівня г*вно. Як би хто не ставився до Юлі (Юлії Тимошенко, — прим. "ДС"). Кожен може ставитися по-різному до політиків, однак коли жінка сидить у вʼязниці, а з неї жартують сальними сексуальними жартами, — я вважаю, що це нижче будь-якого плінтусу. Він (Зеленський, — прим. "ДС") тоді ще так здивувався: "Ну що. Юрій Віталійович, це ж просто бізнес. А так я до неї добре ставлюся. Тоді у мене вперше виник когнітивний дисонанс між тим, якою я знав людин, і тим, що він є заробітчанином. Після того я вже жодного разу не ходив на "Квартал". Та й зараз вже не пішов би, адже він став не про політичний гумор, а про політичне кілерство", — висловився Луценко.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року Луценко зізнався, що підтримує "хороші людські стосунки" із Зеленським.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua