• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Ляшко анонсував вихід ще однієї області з "червоної" зони

У найближчі дні в "жовту" зону епідемічної небезпеки може перейти Чернівецька область, яка зараз знаходиться на "червоному" рівні

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Facebook заступник міністра охорони здоровʼя, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС".

"Наразі, в області, яка з 1 березня перебуває в "червоному" рівні досягнуто 4 з 5 передумов для переходу в "жовтий" рівень", — зазначив він.

Зокрема, рівень COVID-тестування в Чернівецькій області в 4 рази вище цільового показника в 300 тестувань на 100 000 населення, коефіцієнт виявлення на чверть менше цільового показника в 20%, завантаженість лікарняних ліжок з киснем за останній тиждень зменшилася з 55% до 49% при граничному показнику 65%, а динаміка госпіталізацій в регіоні є однією з кращих по країні — 25%.

"Це третя область, після Івано-Франківської та Закарпатської, яка показує результат від впровадження вчасних та ефективних заходів адаптивного карантину", — зазначив Ляшко.

Він також додав, що у Львівській області також спостерігається позитивна динаміка із захворюваністю на коронавірусну хворобу. Регіон може перейти в "жовту" зону вже наступного тижня.

Як писала "ДС", в НАН вважають, що Україна вже пройшла пік захворюваності на COVID-19.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua