• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Ляшко про брак ліжок для хворих на COVID-19: буде введено жорсткий карантин

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я ініціюватиме введення жорсткого карантину за два тижні до того, як в лікарнях будуть заповнені всі ліжка, які призначені для хворих на коронавірус

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю "Українській правді", передає "ДС".

За його словами, МОЗ проводить розрахунки щодо того, яка кількість заражених на добу призведе до повної заповнюваності ліжок в лікарнях.

"Два тижні — це інкубаційний період, в середньому. Тоді, я як санітарний лікар буду говорити: дивіться, ми вийшли на цю цифру, у нас залишилося 2 тижні, і у нас іншого виходу немає, окрім як вводити жорсткі карантинні обмежувальні заходи", ㅡ сказав головний санлікар.

За його словами, в Україні в даний час готують потенційних 50 000 ліжок для заражених коронавірусів. З них — 12 440 ліжок мають підведений централізований кисень. У той же час Ляшко додав, що в планах Кабміну забезпечення киснем 80% ліжок.

Нагадаємо, станом на ранок 8 жовтня в Україні підтверджено 244 734 випадки зараження коронавірусів, 5 397 з них — за останню добу. За час пандемії від ускладнень COVID-19 померли 4 690 чоловік, 93 з них — за останню добу.

    Реклама на dsnews.ua