• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ляшко розповів, чи побільшало в Україні дітей, хворих на COVID-19

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що відсоток дітей серед хворих на COVID-19 в Україні не збільшився, порівняно з хвилею коронавірусу навесні

Реклама на dsnews.ua

Про це Ляшко повідомив в інтерв’ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Зараз у нас по кількості, здається, ніби відбувається зростання. Можна побачити, що діти хворіють, і в статистику потрапляють діти. І в школах ми бачимо, що діти хворіють.

Але якщо ми подивимося у відсотковому відношенні до всіх людей, які захворіли, то побачимо, що в нас – діапазон 7-10%. Як було навесні, так і зараз. Тобто суттєвого зсуву захворюваності саме в дитячий вік, від 0 до 18-ти, в Україні не зареєстровано", — сказав Ляшко.

На питання, чи бачить він потребу вакцинувати від коронавірусу дітей, Ляшко відповів: "Я бачу потребу вакцинувати, як мінімум, 70% дорослого населення".

Він нагадав, що 80% летальних випадків від коронавірусу зафіксовано серед людей віком 60+, тому ця вікова група є пріоритетною і для вакцинації.

Ляшко також повідомив, що 98% усіх досліджених штамів коронавірусу в Україні становить штам "Дельта".

Нагадаємо, впродовж останніх тижнів у США дитяча захворюваність на коронавірус б’є рекорди й вже перевищила середній показник захворюваності серед дорослого населення країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua