• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ляшко сказав, коли розглянуть питання посилення карантину

Питання про посилення карантинних обмежень в Україні до "жовтого" рівня епідемічної небезпеки буде розглянуто на початку наступного тижня

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко в ефірі ТСН, передає "ДС".

"Уряд в понеділок вніс певні зміни до постанови про адаптивний карантин і вона може набрати чинності, відповідно до постанови Верховної Ради України, тільки через 7 днів після прийняття", — зазначив він.

За словами міністра, питання про переведення всієї країни в "жовтий" рівень епідемічної небезпеки буде вирішуватися, як мінімум, в понеділок-вівторок наступного тижня оскільки вже вступає в силу ця постанова, яку уряд прийняв 13 вересня.

"Після цього ми говоримо про те, що будуть далі відслідковуватись індикатори і області, які можуть потрапити до "помаранчевого" або "червоного" рівня епідемічної небезпеки, знову ж таки будуть визначатися за загальнонаціональними індикаторами і комісія національного рівня буде рекомендувати відносити той чи інший регіон до "червоного" рівня епідемічної небезпеки", — резюмував Ляшко.

Як повідомляла "ДС" 14 вересня Кабмін затвердив зміни до списку обмежень, які будуть діяти при посиленні адаптивного карантину в Україні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua