• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Масове отруєння: на Львівщині придумали, як боротися з майонезним салатами

У Львівській області через випадок масового отруєння людей в смт Куликів на початку липня ресторанам заборонили готувати влітку страви, які швидко псуються

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення прийняли на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Львівської ОДА.

Зокрема, головам районів, міських, селищних, сільських територіальних громад доручили зобовʼязати керівників підприємств громадського харчування, продовольчої торгівлі не допускати приготування і реалізації в теплий період року небезпечних в епідемічному відношенні страв, в т.ч. салатів заправлених сметаною, майонезом, кондитерських виробів із заварним кремом.

Також заборонено реалізацію кулінарних виробів, , що особливо швидко псуються, в т.ч. на літніх майданчиках, без дотримання відповідних температурних умов зберігання.

Крім того, у всіх закладах харчування повинні бути умови для дотримання правил особистої гігієни, запас миючих засобів та антисептиків.

Нагадаємо, 7 липня у Львівській області 17 осіб потрапили до обласної інфекційної лікарні з діагнозами "гостра кишкова інфекція" і "харчова токсикоінфекція" після відвідування одного з ресторанів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua