• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Майман блокує в Ірпінському суді справу про спадщину, — ЗМІ

Суддя Ірпінського міського суду Київської області Юлія Кравчук у черговий раз відклала розгляд цивільного позову про спадщину, відповідачем у якому є вдова київського ресторатора Інна Хетьманчик

Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо із реєстру судових справ, пише "РБК-Україна".

Як стверджує відповідачка, спільники скандально відомого Михайла "Моні" Маймана (Помогайбо), якого вже неодноразово затримували правоохоронці, начебто намагаються заволодіти майном, яке їй дісталося у спадок після смерті чоловіка.

Справа триває вже третій рік і постійно затягується, зазначає Хетьманчик. Головує у цій справі суддя Юлія Кравчук, призначена на посаду у 2020 році, а до цього працювала помічницею судді Київського апеляційного суду.

1 листопада Інні Хетьманчик повідомили через працівника суду, що справу переносять на 4 місяці, а саме на 27 лютого 2023 року.

Через постійні переноси та затягування справи, Хетьманчик змушена була звернутися за допомогою до правозахисних та громадських організацій, які провели акцію протесту під Ірпінським міським судом.

Нагадаємо, 26 жовтня у Дарницькому суді столиці слухалася подібна справа. Світлана Геллер, за твердженням Інни Хетьманчик, входить до складу ОЗУ, яку очолює Майман, незаконно переоформила на підставну особу (брата Михайла Маймана – Богдана Помогайбо) частину будинку, який належав покійному чоловікові Інни Хетьманчик. Очікується рішення суду у цій справі.

Михайло Майман став скандально відомим після служби у батальйоні Архангела Михайла, у складі якого він нібито брав участь у битві за Київ, зазначають журналісти. На сьогодні відомо, що батальйон не входить до складу ТРО та його бійці не мають права носити зброю.

    Реклама на dsnews.ua