• USD 36.6
  • EUR 38.8
  • GBP 44.5
Спецпроєкти

Мендель продаватиме свою книгу в Росії

Колишня речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель продаватиме свою книгу "Кожен із нас президент" у Росії

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в інтерв'ю КП в Україні, передає "ДС".

"Я би хотіла, щоби читачем цієї книги був кожен українець, хто вміє читати. І тому книга написана двома мовами. Вона позбавлена бюрократичних конструкцій, формул, штампів, які використовують у дипломатичних книгах. Тому там є такі жарти, як 2 метри сексу. Я ж аутсайдер, яка стала інсайдером. Я знаю бачення людей, знаю проблеми з поясненням складних реформ або політичних рішень. А у звичайних людей усе набагато простіше — є добро і зло, є добре і погано, є весело і сумно, є гроші — немає грошей. Я би хотіла, щоб мою книгу читали різні групи українців, і тому звернулася до "КСД" (Клуб Сімейного Дозвілля). Вони вміють створювати і продавати масовий продукт. До речі, книгу можна буде продавати і в Росії", — заявила Мендель.

При цьому вона підкреслила, що продавати книги в Росії "не заборонено законодавством".

"Я її (книгу, — "ДС") писала українською, англійською, а потім усе-таки прийшла на російську. Я не російськомовна. Якщо мене розбудити і щось запитати, спросоння почну відповідати українською. Але книгу писала російською, для мене це був виклик", — додала колишня речниця Зеленського.

Нагадаємо, раніше Мендель в ефірі телеканалу "Дом" заявила, що Росія не має монополії на російську мову, а в Україні є свій варіант російської мови. Більш того, вона вважає, що в Києві "повинні про це заявити". Також Мендель висловилася щодо закону про державну мову, зазначивши, що після його ухвалення "вся країна так і не заговорила українською".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua