• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Мендель прокоментувала "брудні намети на Майдані" у своїй книзі

Колишня речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель, відповідаючи на критику на свою адресу за "брудні намети на Майдані", сказала, що написала правду

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала Радіо НВ, передає "ДС".

За словами Мендель, вона передбачала, що саме ця цитата з книги може бути вирвана з контексту, а потім поширена. На думку колишнього прессекретаря президента, це є прикладом роботи дезінформації.

"Я нічого не сказала такого, що суперечило б істині. Правду зазвичай дуже складно описати. Якщо ви зараз скажете, що там було чисто і гігієнічно, то я буду дуже здивована. Я ніколи не йшла проти Євромайдану, я його висвітлювала, висвітлювала для іноземних ЗМІ. Я вважаю, що це було великим проривом", — переконує Мендель.

Вона повідомила, що не збиралася когось ображати, але додала, що вважає бурхливу реакцію на уривок із її книги "дезінформацією, яка йде від одного проплаченого допису до телеканалів опозиційного політика".

Відзначимо, що в своїй книзі Мендель написала, що 73% Зеленського на виборах президента України в 2019 році було революцією "без брудних наметів, розгромленого Майдану, холодних і негігієнічних ночей із ризиком бути побитим, знесеним водометами і обприсканим газом, без усієї цієї революційної "романтики" минулих століть".

Як повідомляла "ДС", Мендель також збирається продавати свою книгу в Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua