• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Мендель знову залишилася без роботи

Колишня речниця президента України Володимира Зеленського, журналістка Юлія Мендель знову залишилася без роботи

Юлія Мендель
Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Це випливає з повідомлення проєкту "Велика олігархізація", який виходив на телеканалі "Україна 24", передає "ДС".

Проєкт закривається.

"Уповноважений ВР із прав людини Людмила Денісова винесла офіційний висновок про невідповідність законопроєкту 5599 конституційним нормам. Регламент Верховної Ради, нагадаємо, прямо вказує, що якщо на розгляд парламенту потрапляє законопроєкт, який суперечить положенням Конституції України, то включати його до порядку денного сесії і розглядати на пленарних засіданнях — заборонено. Але з урахуванням, що Верховна Рада вже прийняла цей законопроєкт у першому читанні, омбудсмен Денісова пропонує компромісний вихід — відправити документ на розгляд Венеціанської комісії (Європейська комісія "За демократію через право")", — йдеться в повідомленні.

"Ми змушені констатувати, що якщо законопроєкт 5599 неконституційний, то і деолігархізація в Україні виглядає завершеною, а раз так — у програми "Велика деолігархізація" зникає сам предмет розгляду", — додали там.

Це означає, що Юлія Мендель залишається без роботи.

Нагадаємо, що раніше Мендель запросила українців на платний тренінг для бізнесу.

Як повідомляла "ДС", 9 липня президент Володимир Зеленський видав указ про звільнення Юлії Мендель з посади свого прессекретаря. Її місце зайняв Сергій Никифоров.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua