• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Мешканці "ДНР" жаліються, що їхні "російські паспорти" недійсні

Жителі окупованої частини Донецької області, так званої "ДНР", скаржаться, що паспорти РФ, які вони отримали за спрощеною процедурою, в російських базах значаться як недійсні

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання "ДонПресс" з посиланням на власні джерела, передає "ДС".

За словами одного з жителів ОРДО, ситуація зʼясувалася, коли він намагався зареєструвати на свій новенький російський паспорт електронний гаманець.

"Хотів електронний гаманець зареєструвати на нього, а мені приходить відповідь мовляв, ваш паспорт недійсний. Це нормально взагалі?" — розповів чоловік.

При цьому він наголосив, що відсутність російської прописки тут ні до чого, адже для реєстрації гаманця вона ролі не грає. "У будь-якому випадку причина була вказана не у відсутності прописки, а саме: Ваш паспорт недійсний!" — пише володар "паспорта" РФ.

Інші власники паспортів погоджуються, що виданий їм документ "без СНІЛС і додаткової реєстрації — просто проїзний".

"Отримай СНІЛС, ІПН, страховку, почни платити податки! Без цих документів паспорт РФ просто папірець для внутрішнього пересування", — пишуть користувачі.

Нагадаємо, за даними уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, Росія роздала майже 600 тисяч свої паспортів мешканцям Донбасу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua