• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Мешканців ОРДЛО пропускатимуть для COVID-щеплення без самоізоляції

Мешканців окупованих територій Донеччини та Луганщини, які бажають вакцинуватися від коронавірусу, пропускатимуть на підконтрольні території без обовʼязкової самоізоляції

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ, передає "ДС".

Без самоізоляції будуть пропускати громадян України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Умовою пропуску є пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором. Також списки громадян, запрошених пройти вакцинацію, надходитимуть й безпосередньо в КПВВ.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи "Вдома". У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетинання лінії розмежування, окрім цього, необхідно мати й поліс страхування.

Нагадаємо, Україна найближчим часом почне вакцинувати від COVID-19 жителів окупованих територій. При цьому пріоритет у щепленнях буде надаватися особам старшим 65 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua