• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

МЗС підтвердив смерть українського моряка біля берегів Африки

На судні Thorn1, яке стоїть на рейді в порту Джібуті в Аденській затоці, загинув український моряк. Зараз вирішуються питання його репатріації

Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, передає "ДС".

За його словами, корабель грецької компанії з українським екіпажем знаходиться в аварійному стані і прямував з Туреччини до Індії на утилізацію. У складі екіпажу на борту перебувають десять українців, ще один зійшов на берег для отримання медичної допомоги.

"7 липня на кораблі загинув український інженер-електрик. Очікуємо від джібутійскіх судмедекспертів інформацію про точну причину смерті", — сказав Ніколенко.

Він додав, що як тільки стало відомо про ситуацію на кораблі, МЗС підключили посольства в Греції і Ефіопії. В результаті судновласник запевнив, що направить в Джібуті змінний екіпаж, а після ремонту корабель відправиться в інший порт в Аденській затоці, де 8 українських моряків повинні зійти на берег для подальшого повернення в Україну.

"З огляду на аварійність судна, закликаємо і інших трьох громадян повертатися разом з основною групою", — додав речник МЗС.

Нагадаємо, раніше про те, що в Аденській затоці біля порту Джібуті зламалося рефрижераторне судно THORN1, повідомила дочка кока. З 11 членів екіпажу — 10 громадян України, один з яких помер.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua