• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Михайло Поплавський опублікував фільм про університет майбутнього, змодельований штучним інтелектом

Студенти Університету культури презентували кінострічку до 30-річчя ректорства Михайла Поплавського. Документальний проєкт створено з використанням 3D-графіки, VFX-ефектів про становлення Університету майбутнього — сучасного креативного арт-простору

Реклама на dsnews.ua

Відеоподарунок Михайло Поплавський розмістив на своєму YouTube каналі, повідомляє "ДС".

В основу фільму покладено виконання штучним інтелектом завдання від Михайла Поплавського змоделювати Університет майбутнього. Також використано зйомки сучасних подій та архівне відео.

Штучний інтелект за допомогою пошуку та аналізу інформації спробував створити простір нової сучасної освіти для творчого вишу. Автори ролика відзначають, що йому не вдалося це зробити через відсутність функцій емоційного інтелекту, формули щастя та атмосфери мистецтва, що надихає. Для цього знадобилися коментарі спеціалістів.

"Університет культури — місце щасливих людей. Ми створюємо комфортні, сприятливі умови для особистісного та професійного розвитку студентів, реалізації їх здорових творчих амбіцій", — розповідає Поплавський.

Поплавський зазначає, що в університеті студент — головна і центральна фігура, заради якої все і створюється.

"Щоб стати успішним, необхідно вкласти в улюблену справу душу і серце, викластися по максимуму для досягнення мети. Сьогодні ми повинні дивитися в майбутнє, робити світ кращим. У всіх трендів є термін давності, вони постійно змінюються, і ми повинні бути готові оновлювати свої знання, ламати стереотипи. Щоб заявити про себе і стати оригінальним у цьому шаленому світі, потрібно побачити те, чого інші не бачать. Визначити свої унікальні особливості чи вміння та капіталізувати їх в особистий бренд. Будьте сильними! Не бійтеся помилятися і не бійтеся бути смішними. Критика слабкого ламає, а сильного загартовує. Помилки — досвід. Чим більше ви помиляєтеся, тим сильнішими стаєте! Будьте першими! Світ любить перших", — додає Поплавський.

Зараз Михайло Поплавський ще й трендсеттер соцмереж, де збирає мільйони переглядів. В Instagram — 8 мільйонів фоловерів. У TikTok у співочого ректора близько 1,5 мільйона підписників.

За його словами, потрібно бути на одній хвилі зі студентами, закохати їх у себе і закохати в обрану професію.

"Київський національний університет культури і мистецтв — сенс мого життя, ідеологія та позитивний заряд на успіх кожного студента. Ми робимо такі стартапи, щоб мої вихованці досягли більше, ніж Михайло Поплавський. Для мене важливо залишити після себе гарний слід, закласти раціональні зерна, які проростуть золотим урожаєм. Учитель сильний своїми учнями", — сказав Поплавський.

У представництві ВНЗ зазначили, що зараз на факультетах відбувається навчання в інноваційних лабораторіях, оснащених новітніми мультимедійними технологіями. Студенти можуть долучитися до онлайн-лекцій та зіркових майстер-класів, тренінгів, воркшопів із будь-якої точки світу.

В умовах дистанційного навчання для абітурієнтів також відбуваються дні відкритих дверей. Михайло Поплавський особисто спілкується з ними, "знаходячи таланти в різних регіонах країни".

2023 рік в університеті оголошено роком інновацій — оновлюються освітні програми, процес стає доступнішим завдяки діджиталізації. "Університет у смартфоні", створенню відеолекторію, автоматизації Університету культури через SRM-систему, запуску метавсесвіту та VR-освіти.

Зокрема, в університеті створили лабораторію з доповненою реальністю та штучним інтелектом, відкрили високотехнологічний знімальний павільйон, лабораторії SPACE-STUDIO "Поплавок" та Motion Design. Це новий креативний простір для втілення надсучасних сміливих та унікальних ідей.

Третій президент України Віктор Ющенко у фільмі сказав про Михайла Поплавського: "Це дивовижна, дуже віддана своїй професії людина. Він зібрав найкращих. Тих, хто творив еталон українського мистецтва за останні 30 років. Їх усіх можна побачити в "Університеті Поплавського".

Професор Університету культури Павло Зібров вважає, що особливість Університету культури і мистецтв — позитивні емоції.

"Поплавський, як криголам, що впевнено йде вперед і не боїться експериментів. Я бачу, як трансформується університет. Розвиток Університету культури став справою його життя. Ми йдемо в ногу і навіть на два кроки попереду. До речі, я хочу наздогнати Михайла Михайловича. Ніяк у мене не виходить, але намагаюся. Він для мене зразок", — заявляє Зібров.

За результатами аналізу штучний інтелект "зробив висновок, що Університет культури це і є Університет майбутнього". У представництві ВНЗ додали, що слова до пісні Михайла Поплавського "Годы летят" також написані штучним інтелектом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua