• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Міністру оборони Тарану запропонували пройтися у жіночих туфлях на підборах (ФОТО)

Представниці платформа "Безпека. Жінки. Мир" у Верховній Раді під час "години запитань до Уряду" подарували міністру оборони Андрію Тарану жіночі туфлі на підборах

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила народний депутат фракції "Європейська солідарність", колишня міністерка у справах ветеранів Ірина Фріз, інформує "ДС".

"Під час "години брехні" від уряду було оголошено заяву від МФО "Рівні можливості" у ВРУ щодо неприпустимості знущання з жінок-військовослужбовиць, яких міністр оборони вирішив взути у підбори під час параду! Вони зараз проходять тренування в польових одностроях(!) та туфлях на підборах. Співголова Олена Кондратюк заявила про вимогу парламентарів — провести службове розслідування стосовно цього ганебного випадку. Ми вимагаємо негайно внести зміни до наказу, яким Міністр Таран затвердив кількісний склад учасників для участі в параді, їх форму одягу та взуття", — написала Фріз у Facebook.

Вона також повідомила, що представниці Платформи "Безпека. Жінки. Мир" подарували Тарану туфлі на підборах "та запропонували йому пройти "кроком руш" на цих підборах хоча б до своєї автівки".

"Ганьба тим, хто своєю дурістю та посткомуністичним дебілізмом паплюжать горде звання захисниць та ЗСУ", — резюмувала нардепка.

Таран ніяк не відреагував на жіночий "подарунок".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua