• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

МОЗ має намір у першу чергу вколоти китайською вакциною задіяних у ЗНО педагогів

Вакцину Sinovac (торгова назва CoronaVac) від коронавірусу в першу чергу зможуть отримати педагоги, які задіяні в проведенні Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

Sinovac
Sinovac
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає "ДС".

"Нам треба проводити ЗНО, щоб наші діти закінчували школи, вступали до університетів, реалізовували свої мрії. Тому для нас проведення ЗНО є дуже важливим процесом. Відповідно, наш обов'язок захистити тих, хто залучений до проведення оцінювання, тому закликаємо освітян вакцинуватися і бути в безпеці", — зазначив Степанов.

Педагогів вакцинуватимуть мобільні бригади. За координацію процесів, формування списків і планування графіка виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори. Працівники сфери освіти можуть звертатися до структурних підрозділів із питань освіти ОДА. Вони, в свою чергу, узагальнять списки і передадуть їх регіональним координаторам по вакцинації для подальшого детального планування.

Через 28 днів після введення першої дози вакцинують другою дозою з цієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто за кожним щепленим першою дозою буде зарезервована друга доза.

Освітяни, які залучені до проведення ЗНО, зможуть щепитись від COVID-19 у першу чергу📍Працівників освіти, залучених до...

Posted by Міністерство охорони здоров'я України on Thursday, April 15, 2021

Нагадаємо, вакцину від коронавірусу CoronaVac (Sinovac, Китай) почали поставляти в регіони для проведення вакцинації від COVID-19 в понеділок, 12 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua