• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Можливість попити каву із Залужним виставили на аукціон, але тільки після перемоги

Волонтер та медійник з Луцька Мирослав Ватащук виставив на благодійний аукціон зустріч з ексголовнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідне оголошення автор зробив у Facebook, передає "ДС".

"Цей лот – єдиний і неповторний. Початкова ставка донату – 10 тис. грн. Крок ставки – 5 тис. грн або сума, кратна 5 тис. грн. Ставка не може перевищувати попередню ставку більше, ніж на 100%. Якщо ставка протягом 48 годин не перебивається, то оголошується переможною. У користувача, який її зробив, буде 48 годин, аби вийти на зв’язок із адміністратором медіакави щодо донату ставки. Я розумію, що цей лот – несподіванка для багатьох", – написав Ватащук.

Волонтер додав, що кавування із генералом відбудеться лише після перемоги, оскільки "йому – не до дозвілля".

"Після оплати донату (переможної ставки) буде створено спільний чат із донатером та Анатолієм Штефаном, який допоможе узгодити зручні для донатера та Валерія Залужного дату, час і формат спілкування за кавою після Перемоги", – додав волонтер.

Як писала "ДС", у лютому президент Володимир Зеленський заявив, що змінив керівний склад ЗСУ на чолі з головнокомандувачем Валерієм Залужним "в рамках плану".

У березні Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду посла України у Великій Британії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua