• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Можна покусувати, можна смоктати: Українцям запропонували спробувати, який на смак "Гордон" (ФОТО)

У продажу в одній із українських торгових мереж з'явилися незвичайні цукерки — пташине молоко "Гордон к шоколаді"

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон
Реклама на dsnews.ua

Цукерки "Гордон у шоколаді", які випустив український журналіст Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грамів. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки користуються попитом, передає "ДС" із посиланням на Страну.

Так, у магазині "Коло", на прилавках якого з'явилася новинка від Гордона, заявили, що цукерки часто беруть по приколу і з цікавості, або щоби здивувати друзів.

"Це тепер наша візитна картка. Вчора тільки надійшли в продаж, а деякі навіть не купують, а просто заходять сфотографуватися", — повідомила співробітниця на касі.

При цьому цукерки дуже дорогі. "Рошен" і подібні українські — 30-35 гривень за 150 грамів, а "Гордон в шоколаді" — 200 гривень за 170 грамів. В упаковці — всього вісім цукерок. На смак "шоколадний Гордон" дуже солодкий. Начинка класична, покрита тонким шаром шоколаду. На коробці написано про "смак із дитинства".

Дмитро Гордон похвалився, що налагодив співпрацю з виробництва цукерок із Вінницькою фабрикою. Крім того, він планує випускати морозиво "Гордон на паличці".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua