• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

На Буковині підприємці вийшли з протестом проти "червоного" карантину

Близько пів сотні підприємців зібралися сьогодні, 1 березня, у Чернівцях біля приміщення обласної державної адміністрації на акцію проти карантину "червоної" зони

Підприємці протестують біля Чернівецької ОДА
Підприємці протестують біля Чернівецької ОДА
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Укрінформу", передає "ДС".

Протестувальники обурені тим, що у регіоні знову закривають продовольчі ринки і магазини на карантин, та вимагають компенсації за збитки.

"Підприємці закликають винести на розгляд сесії Чернівецької обласної ради питання звернення до уряду з вимогою компенсувати підприємцям збитки, завдані введенням карантинних обмежень з 1 березня 2021 року, або здійснити дані виплати підприємцям 1-3 групи єдиного податку та загального оподаткування", — зачитав звернення підприємців голова профспілки "Калинівського ринку" Степан Кукурудзяк.

Як повідомляється, дане звернення вони направили до голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука та голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.

Як писала "ДС", 27 лютого державна комісія внесла Чернівецьку область до "червоної зони" з 1 березня. Крім того, жорсткий карантин "червоного" рівня через зростання захворюваності на COVID-19 з 26 лютого запровадили в Івано-Франківській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua