• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

На Чернігівщині припинено трансляцію російських телепропагандистів

Реклама на dsnews.ua

Трансляцію пʼяти російських телеканалів, обмежених для показу на території України, припинено в Чернігівській області

Про це повідомила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, інформує "ДС".

Зазначається, що представниця Нацради в області Ірина Сенченко зреагувала на інформацію про поширення російських програм у громадському закладі Мени.

"На початку грудня до Сенченко надійшло звернення про трансляцію у громадському закладі Мени, що на Чернігівщині, обмежених для ретрансляції на території України російських телеканалів "Беларусь 24", "ТНТ", "Охота и рыбалка", "Россия 1", "Первый канал. Всемирная сеть", — йдеться в повідомленні.

Представниця медіарегулятора і правоохоронці провели роз'яснювальну розмову з керівниками закладу, показ телеканалів припинено.

"Подібна робота проводиться представниками Національної ради в усіх областях, у разі надходження звернень факти перевіряють і вживають належних заходів", — вказали у відомстві.

Зазначається, що станом на грудень до переліку іноземних програм, ретрансляцію яких обмежено через наявність у контенті порушень вимог Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, входять 94 телеканали.

Раніше повідомлялося, що секретар РНБО Олексій Данілов звернувся до народних депутатів із закликом посилити законодавство про медіа, "щоб можна було закрити телеканали, які займаються пропагандою".

    Реклама на dsnews.ua