• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На ділянці дороги в Одеській області, що проходить через Молдову, скасували режим пропуску за талонами, — ДПСУ

На ділянці дороги міжнародного значення М-15 "Одеса-Рені", яка проходить через територію Молдови (с. Паланка), в якості експерименту скасували режим пропуску за талонами

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

"Контроль за рухом транзитною дорогою на ділянці "Удобне – Маяки" раніше здійснювався шляхом видачі водіям контрольних талонів, аналізувався час, за який авто долали цей відтинок, оскільки зупинка на цьому відрізку заборонена.

Відтепер контроль за рухом здійснюватимуть прикордонні наряди з постів технічного спостереження (вежі) а також за допомогою технічних засобів контролю.

Поки експериментуємо, чи не фіксуватимуться порушення, у разі коли ми повністю відмовимося від контролю людей за допомогою видачі талонів.

Розглядається можливість надалі встановити засоби контролю у вигляді відеокамер або засобів, які будуть зчитувати номерні знаки".

За словами речника ДПСУ, на даний момент у молдовському пункті пропуску здійснюється спільний прикордонний контроль, тому оформлення людей на кінцях транзитної дороги не здійснюється. Там залишаються українські прикордонні наряди, які спостерігають за рухом транспорту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua