• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

На КПВВ "Станиця Луганська" почалася реконструкція: як це позначається на роботі пункту

У контрольному пункті в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" почалася реконструкція

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в моніторинговому звіті про перетин лінії розмежування за травень 2021 року благодійного фонду «Право на захист», передає "ДС".

Як повідомляють правозахисники, планується оновити інфраструктуру за зразком КПВВ «Новотроїцьке», зокрема, облаштувати Центр адміністративного обслуговування, навіси тощо.

«У зв'язку з цим люди стикаються з незручностями: приватні лабораторії були перенесені ближче до проїжджої частини, лавки біля лабораторій прибрані, навісів не було, а тротуарна дорога була розбита», — наголошується в звіті.

За даними правозахисників, ремонтні роботи триватимуть до кінця літа.

Нагадаємо, бойовики не хочуть відкривати повноцінне транспортне сполучення з підконтрольною українській владі територією. Вони відкривають "Оленівку" тільки по понеділках і п'ятницях. КПВВ "Станиця Луганська" пропускає людей щодня. Решта КПВВ не працюють. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін 7 червня дав зрозуміти, що "ДНР" відкриє інші КПВВ ще дуже нескоро.

15 червня Пушилін знову висловився проти відкриття КПВВ, заявивши, що єдина причина — це поширення коронавірусу в Україні і нібито низькі темпи вакцинації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua