• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Миколаївщині посилили карантин, аби не потрапити до "жовтої" зони

Реклама на dsnews.ua

На території Миколаївської області запроваджені додаткові протиепідемічні обмеження: під забороною — концерти, дискотеки, робота розважальних закладів

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Миколаївської обладміністрації, передає "ДС".

Регіональна комісія з надзвичайних ситуацій вирішила додати нові обмеження до тих, що встановлюються для "зеленого" рівня епідемічної небезпеки. Зокрема, забороняється:

  • проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності);
  • проведення дискотек;
  • роботу розважальних закладів (нічних клубів);
  • діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

"Таке рішення ухвалене у зв’язку зі стрімкими темпами приросту захворюваності на COVID-19. Нагадаємо, що наразі в області показник захворюваності за попередні 14 днів на 100 тис. населення становить 40,14 (при допустимому базовому рівні не більше 40)", — пояснили в ОДА.

Якщо один з визначених МОЗ показників перевищений, рівень епіднебезпеки в регіоні можуть підвищити, нагадують в обладміністрації. Наразі Миколаївщина у "зеленій" зоні, але може потрапити до "жовтої".

Аби цього не сталося, мешканців області просять дотримуватись карантинних обмежень, носити маски в громадських місцях, користуватись антисептиками та зберігати дистанцію.

За дотриманням обмежень стежитиме поліція та Держпродспоживслужба.

Як писала "ДС", станом на ранок 1 вересня в Україні зафіксували 2088 нових випадків COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua