• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Українською, курко!" Ніцой накинулася на учасниць Олімпіади в Токіо

Відома мовна активістка Лариса Ніцой вилаяла українських спортсменок на Олімпіаді в Токіо, які давали коментар російською мовою. Однак конкретних прізвищ не назвала

Лариса Ніцой
Лариса Ніцой
Реклама на dsnews.ua

Свою думку вона висловила у Facebook, передає "ДС".

Ніцой розповіла, що її чоловік вряди-годи включив телевізор, а там наші спортсменки дають коментар російською мовою.

"Ср*нь господня! Та вони знущаються! Скільки зроблено зауважень! Скільки говорено-переговорено! Скільки вже сказано слів. Скільки пояснено! Якщо їдеш представляти Україну, то представляй її, курко, українською мовою! Українською! А якщо їдеш представляти себе — то фіг би ти поїхала, тому що на ті змагання їдуть не від себе, а від країни!" — емоційно висловилася жінка.

На переконання активістки, українські спортсмени ведуть проти неї "психологічну війну".

"Вони що, не чули, що нашу країну, яка їх туди послала, треба представляти мовою країни? Чи не чули настанови, щоб розмовляли українською? Чули, курва! Але це така їх психологічна війна з нами. Це так ці курки нас ламають. Воно чуло, що треба говорити українською, але стоїть і скрекоче по-своєму...", — продовжила вона.

Ніцой також вважає, що спортсменів і тренерів слід штрафувати за виступи російською.

"Де мовний омбудсмен? Чому він не штрафує цих спортсменів? Чому не штрафує тренерів? Чому не штрафує Федерацію спорту? Йому законом наказано штрафувати. Це його посадовий обов'язок — штрафувати. Зрештою, йому зарплату платять, щоби він штрафував! Де він?" — задається питаннями Ніцой.

Нагадаємо, 7 серпня бронзовий призер Олімпіади-2020, молодший лейтенант ЗСУ Ярослава Магучіх на подіумі обіймалася з російськю атлеткою Марією Ласіцкене, яка була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах у 2018 році. У Міноборони закликали не травити спортсменку і обіцяли провести розмову з нею.

Бронзовий призер Олімпіади-2020, український каратист Станіслав Горуна заступився за Ярославу Магучіх. Спортсмен стверджує, що спорт поза політикою. При цьому свою позицію він висловив із використанням ненормативної лексики.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua