• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Національний рекорд: Уперше в історії три українські тенісистки вийшли в четверте коло турніру "Великого шолому"

Уперше в історії до четвертого кола турніру Грендслем вийшли три представниці України: Даяна Ястремська, Еліна Світоліна та Марта Костюк

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Суспільне Спорт", передає "ДС".

"Україна встановила національний рекорд за кількістю тенісисток у четвертому колі турніру серії Грендслем. Сталося це на першому тенісному мейджорі нового сезону — Australian Open-2024", — зазначає видання.

В основній сітці Australian Open-2024 стартували сім українських тенісисток, чотири з них — Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Марта Костюк і Даяна Ястремська — вийшли у третє коло турніру, побивши національний рекорд на цій стадії.

А вже до четвертого кола вперше в історії Australian Open пробилися три українки. Леся Цуренко поступилась другій ракетці світу Аріні Сабалєнці. Раніше до цієї стадії не проходили навіть дві українки одночасно.

Нагадаємо, раніше на Australian Open 2024 у третє коло вийшли одразу чотири українські тенісистки Даяна Ястремська (№ 93 WTA), Марта Костюк (№ 37 WTA), Леся Цуренко (№ 33 WTA) та Еліна Світоліна (№ 23 WTA), що також було національним рекордом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua