• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Нацкорпус" пікетує Шевченківський райсуд Києва на підтримку звинувачених у рекеті активістів (ВІДЕО)

Представники "Національного корпусу" зранку 6 серпня пікетують будівлю Шевченківського райсуду Києва, де обирають запобіжні заходи їхнім соратникам, звинуваченим у рекеті

Представники "Нацкорпусу" пікетують будівлю Шевченківського райсуду
Представники "Нацкорпусу" пікетують будівлю Шевченківського райсуду
Реклама на dsnews.ua

Акцію проводять на підтримку представників "Нацкорпусу", затриманих на Харківщині 5 серпня, передає "ДС".

Вхід на територію суду заблокували правоохоронці.

Пікетувальники принесли до будівлі апаратуру для виступів, ведуть онлайн-трансляцію. Загалом біля суду зібралися кілька сотень прихильників "Нацкорпусу".

За даними Служби безпеки України, затримані, яким сьогодні обирають запобіжні заходи, причетні до рекету. Їх звинувачують у вимаганні, створенні злочинної організації та протидії законній господарській діяльності.

У "Національному корпусі" заявили, що справи сфабриковані, а представників руху арештували безпідставно.

"Вчора СБУ вдерлися з обшуками в домівки членів Азовського руху в Харкові. На затриманих ветеранів та патріотів завели кримінальні провадження. Замовні справи на наших побратимів необґрунтовані жодними доказами. У цей складний час влада ризикнула позбутися тих, хто вміє давати відсіч, воював за цю країну і повсякчас готовий відстоювати національні інтереси, з ким би не довелося за них боротися. І сьогодні в черговий раз ми збираємося це підтвердити", — йшлося у заяві "Нацкорпусу". 

Як писала "ДС", у СБУ кажуть, що затримані "обклали даниною" місцевих підприємців, а в разі відмови — погрожували насильством і розправою. Під час обшуків силовики вилучили великi суми грошей, чорновi записи облiку поборів з підприємців, зброю, боєприпаси, а також посвiдчення чинних спiвробiтникiв Нацполіції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua